Projekty w trakcie realizacji:

Projekty zrealizowane:

Rozwój i wzmocnienie działań Fundacji Mobilności Aktywnej

Czas realizacji: 01.05-30.06.2019

Miejsce realizacji: woj. lubelskie

Wartość projektu: 5000 zł

Grantodawca/operator: Fundusz Inicjatyw Obywatelskich / Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej/ Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych

Program: Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 3

Główne działania: Zakup wyposażenia związanego z realizacją działań Fundacji, głównie dot. edukacji i turystyki rowerowej, w tym: ekran projekcyjny, projektor multimedialny, megafon, walkie-talkie, laminator, roll-upy, kamizelki odblaskowe, materiały biurowe.

Więcej informacji: [zobacz] [zobacz]

Edukacja rowerowa 2.0 – przez praktykę do bezpieczeństwa

Czas realizacji: 22.04-30.06.2019

Miejsce realizacji: Biłgoraj, woj. lubelskie

Wartość projektu: 5000 zł

Grantodawca/operator: Fundacja Tesco / Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”

Program: Decydujesz, Pomagamy

Główne działania: Warsztaty dla nauczycieli dot. praktycznej edukacji rowerowej; zajęcia z praktycznej edukacji rowerowej w ruchu drogowym dla uczniów szkół podstawowych; przejazd rowerowy promujący potrzebę edukacji rowerowej i bezpiecznego poruszania się po drogach.

Więcej informacji: [zobacz] [zobacz] [zobacz]

Mobilny Lublin

Czas realizacji: 16.09-31.10.2018

Miejsce realizacji: Lublin

Wartość projektu: 1500 zł

Grantodawca: Gmina Lublin

Główne działania: Konkurs „Rowerem do NGO” w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu; Ankieta dot. zachowań transportowych pracowników Urzędu Miasta Lublin.

Więcej informacji: [zobacz] [zobacz]