Fundacja

Fundacja Mobilności Aktywnej powstała by wspierać i inicjować działania związane z rozwojem szeroko rozumianego zrównoważonego transportu, w tym ruchu rowerowego, pieszego, kolejowego, transportu publicznego miejskiego i regionalnego, efektywnym wykorzystywaniem samochodów, edukacją rowerową i bezpieczeństwem na drodze, przygotowywaniem raportów, analiz i prowadzenia badań z tym związanym, turystyką rowerową, połączeniami transgranicznymi czy współpracą międzynarodową.

W realizacji celów statutowych wykorzystujemy bogate doświadczenie nabyte w ciągu ponad 10 lat zajmowania się tematyką transportu zrównoważonego, udziałem w licznych konferencjach, szkoleniach, warsztatach i wizytach studyjnych w kraju i za granicą. Posiadamy wiedzę i doświadczenie nabyte zarówno w czasie pracy w jednostkach samorządu terytorialnego, organizacjach pozarządowych, współpracy z mieszkańcami i biznesem, a także szerokie kontakty szczególnie w Polsce i na Ukrainie.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół Fundacji Mobilności Aktywnej.