Dołącz do nas!

Jesteśmy otwarci na współpracę i zapraszamy do zespołu każdego, kto chciałby zaangażować się w działania Fundacji, ale także zdobyć nową wiedzę, umiejętności i kontakty.

Do najważniejszych tematów, którymi się zajmujemy należą:

• transport zrównoważony, w tym rozwój ruchu rowerowego, pieszego, transportu publicznego i kolejowego, zwiększenie efektywności wykorzystania samochodów;
  • edukacja rowerowa, w tym szkolenia dla nauczycieli, uczniów i osób dorosłych;
  • turystyka rowerowa

Wśród możliwych sposobów współpracy możemy wyróżnić:

• wolontariat i pomoc przy realizacji działań Fundacji
  • udział w projektach jako członek zespołu z realizacją części działań
  • koordynację projektów Fundacji

Mogą do nas dołączyć nie tylko osoby już posiadające wiedzę w tych dziedzinach, ale także chcące nauczyć się czegoś od zupełnie podstaw. Chętnie poświęcimy swój czas na budowanie Waszego kapitału, ale także będziemy poszukiwać środków finansowych umożliwiających rozwój osobisty w danych dziedzinach.

Zapraszamy do kontaktu: biuro@fundacjamobilnosci.eu lub tel. +48 501-769-396