„Turystyka rowerowa: szansa dla Ukrainy” – nasz artykuł w czasopiśmie „Украинский туризм”

Kilka dni temu ukazał się kolejny numer branżowego wydawnictwa „Ukraiński Turyzm”, traktujący o najważniejszych zagadnieniach turystyki i branży turystycznej na Ukrainie i poza nią. Dzięki nawiązanej współpracy znalazł się również nasz artykuł dotyczący turystyki rowerowej na Ukrainie.

Artykuł jest kolejnym z etapów rozwoju kampanii „Ukraina na rowerze”, mającej na celu wspieranie i promowanie turystyki rowerowej u naszych wschodnich sąsiadów. Z uwagi na ograniczoną wielkość zawiera najważniejsze zagadnienia związane z turystyką rowerową, jej potencjałem, szansami i potrzebami. Przypomnijmy, że jesienią br. o „Ukrainie na rowerze” mówiliśmy na konferencjach w Iwano-Frankiwsku oraz Brześciu.

W przyszłości wspólnie z wydawcą czasopisma planujemy poruszyć kolejne tematy dotyczące turystyki rowerowej, w tym także przeprowadzenie badań ankietowych wśród polskich rowerzystów.

Cały najnowszy numer Ukraińskiego Turyzmu 6/2018 w wersji Flash jest dostępny tu:

http://mw.com.ua/media/ut6_2018/

Tekst artykułu w języku ukraińskim dostępny jest tu:

Велосипедний туризм: шанс для України [UA]

Tekst artykułu w języku polskim (możliwe pewne różnice wobec wersji ukraińskiej) dostępny jest tu:

Turystyka rowerowa – szansa dla Ukrainy [PL]

„Ukraiński Turyzm” z uwagi na branżowy charakter nie jest dostępny w ogólnej sprzedaży. Jego nakład wynosi 9000 egzemplarzy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *